Esemény neve Ünnepi Gála
Kategória Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kar
Típus Rendezvények
Helyszín Mosonmagyaróvár Gorkij u 1. UFM Aréna

2018. november 10-én nagyszabású gálával ünnepeljük bicentenáriumunkat. Mosonmagyaróvár városának új sportcsarnokában, az UFM Arénában, több mint 1000 vendég részvételére számítunk. A program a 13 agrár-felsőoktatási intézmény/kar képviselőinek látványos felvonulásával indul, ezt az egyetem és a város művészeinek nívós műsora követi. Ezen a napon – a gála kezdete előtt és annak befejezése után – az egyetemi kar minden épülete nyitva tart az érdeklődők vagy éppen nosztalgiázni vágyók előtt, illetve a programfüzetben fentebb ismertetett kiállítások is szabadon megtekinthetők lesznek. A „B” épület Aulájában felállított büfében pedig többek között a kar mintagazdaságaink étel- és italkínálata várja a látogatókat. Sok szeretettel várjuk a gazdászközösség fiatalabb és idősebb generációit, valamint minden érdeklődőt!

UFM Aréna, Mosonmagyaróvár (Forrás: facebook.com/movarena.hu)

Esemény küldése e-mailben E-mail cím
captcha_help_desc
ellenorzes