Esemény neve Dr. Bartkó Róbert habilitációs eljárásának nyilvános előadásai
Időpont 2020. szeptember 8. 10:20 - 12:20
Kategória Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar
Típus Konferenciák
Helyszín Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar (9026 Győr, Áldozat u. 12. Földszint)

A Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar Tudományági Habilitációs Bizottsága (THB) tisztelettel meghívja Önt

Dr. Bartkó Róbert habilitációs eljárásának nyilvános előadásaira.

Tantermi előadás: " A külön eljárások rendszere, szabályozásuk jogpolitikai indokai "

2020. szeptember 8. (kedd) 10.20óra, J-3

Tudományos előadás: "Alternatív büntető eljárásjogi megoldások az irreguláris migráció elleni hazai küzdelemben"

2020. szeptember 8. (kedd) 11.20óra, Deák-terem

Az előadások helyszíne: Széchenyi István Egyetem, Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar (9026 Győr, Áldozat u. 12. Földszint)

A habilitációs eljárás alapjául szolgáló tézisek megtekinthetők a SZE Állam- és Jogtudományi Doktori Iskola honlapjának habilitációs felületén, amely a következő linken érhető el: (https://doktiskjog.sze.hu/downloadmanager/index/id/10315/m/3620), valamint a THB titkárságán (9026 Győr, Áldozat utca 12. II. emelet 208.). Az előadásokon bárki részt vehet. A tudományos előadáson minden résztvevő jogosult kérdést feltenni, vagy hozzászólni, a tantermi előadást nem követi vita.

Esemény küldése e-mailben E-mail cím
captcha_help_desc
ellenorzes
Esemény importálása saját naptárba letöltés